Chata Nella so saunou a vírivkou Szuperhoszt

Bukovina 70, 032 23, Bukovina (járás Liptószentmiklós) , Szlovákia
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Celoročná vírivka
Nové detské ihrisko
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
Nové detské ihrisko
Chata Nella so saunou a vírivkou
Chata Nella so saunou a vírivkou
+27 fénykép
Video
Matej HudecA tulajdonos nem lakik az objektumban
+421 907 526 xxx

Vélemények

5
27 értékelés
Martina5

Mindenben elégedettek voltunk.

Jana5

Szép, tiszta és hangulatos faház, teljesen felszerelve, gyönyörű környezetben. Kedves tulajdonosok, minden rendben volt 👍 Köszönjük

Veronika5

Minden rendben volt

Max. 9 fő
1 nyaralók
2 háló1 fürdőszoba, 1x WC
Kutya engedélyezettcsak kicsi, térítés ellenében
Ingyenes parkolás
szuper házigazda
csak nekünk
gyermekes családoknak
csoportoknak
kettőre
jakuzzival
szaunával
wellnesszel
háziállattal
kandallóval
játszótérrel
egy pavilonnal
kandallóval
grillel
kültéri ülőhellyel
bekerített földdel
étel nélkül
olcsó

Foglaltsági naptár

A szállásról

Wellness: Szauna, jakuzzi
Az objektum mellett.: Kandalló, Kilátótorony, Kültéri ülőhelyek, Kültéri kandalló, Terasz, Vízforraló, Kerti hinta, Grill
Gyermekeknek: Gyermek játszótér, Játékok, Babaágy, Trambulin, Csúszik, Sandbox, Gyermek hinta
Parkolás: Parkolás az objektum mellett
Elhelyezkedés: A falu szélén, a hegyekben
Síelés: Iľanovo síközpont (27,7 km)
Vár / Kastély: Liptó Vára (3,5 km),
Barlang: Liskovská Barlang (15,6 km)
Minden látványosság

Nyugodt nyaraló Liptóban, de ugyanakkor nem messze a Tatralandiától!

A Nella faház szaunával és jakuzzival, Bukovina község szélén, a hegyekben található. A ház 9 személyt tud elszállásolni 2 hálószobában (1 fürdőszoba, 1 WC). A szállás kizárólag az Önök számára áll rendelkezésre. Kis kutyával való tartózkodás térítés ellenében megengedett. Szauna és jakuzzi használható. Kint pavilon, bogrács, terasz, kerti hinta, szabadtéri kandalló, grill, tűzrakóhely és kültéri ülőhely áll rendelkezésre. A szállás családok számára alkalmas, játékok, homokozó, utazóágy, játszótér, trambulin, hinta és csúszda található. A telek bekerített. Parkolás 2 autónak a ház mellett lehetséges.Olvass tovább...

Alapvető információk

Tartózkodás megkezdése:-tól 14:00
Távozás a szálláshelyről:-tól 09:00 - -ig 10:00
Parkolási lehetőségek:2 parkolóhely, az objektum mellett, ingyenes (teljes egészében benne foglaltatik a szállás árában)
A tulajdonos az objektumban lakik?NEM, a tulajdonos (kezelő) nem tartózkodik / nem lakik az ingatlanban a tartózkodás ideje alatt
Tartózkodás háziállattal?ENGEDÉLYEZETT, csak kistestű fajták, térítés ellenében (a tulajdonossal egyeztetve)
A szálláshely elkerített?IGEN, az ingatlan be van kerítve
A szálláshely akadálymentesített?NEM, az épület kerekesszékkel nem megközelíthető.
Fűtés:Elektromos, Kandalló
Megengedett a dohányzás az objektumban?A benti dohányzás NEM megengedett.
Mobil térerő:Telekom, Orange, O2, 4ka, Vodafone
Ellátási lehetőségek:Étel nélkül
Előnyben részesítjük:Gyermekes családok, 25 év felett
Nem fogadjuk el:Zajos ünnepségek és bulik
GPS:49.133873, 19.473783 térképen megjelenít
Régiók:Liptovská Mara, Západné Tatry, Prosiecka dolina, Chočské vrchy, Liptov, Severné Slovensko, Stredné Slovensko
Távozás:1 km
Étterem:1 km
Vonat (vasútállomás):7 km
Autóbusz (megálló):150 m

Felszereltség

Szállás téma:Romantikus
Internet kapcsolat az épületben:Igen, WiFi
A létesítményben / a létesítmény területén:Kilátótorony, Grill, Vízforraló, Kandalló, Terasz, Kültéri ülőhelyek, Kültéri kandalló, Kerti hinta
Lehetőségek gyermekek számára az épületben / a helyszínen:Gyermek hinta, Babaágy, Gyermek játszótér, Játékok, Sandbox, Trambulin, Csúszik
Sportolási lehetőségek az épületben/területen:Tollaslabda, Kerékpárok, Futball, Röplabda
Wellness és pihenés az épületben / az épület területén:Szauna, jakuzzi
További szolgáltatások a létesítményben:Sí szoba, Kerékpártároló
A szállás alkalmas:Kerékpárosoknak, Motorosoknak, Gyermekes családoknak, Halászoknak, Csoportoknak, Turistáknak, Négyre
A szállás alkalmas:Karantén tartózkodás, Tavaszi szünetre, A nyárra, Síelésre, Téli vakációra, Ünneplés, Üdülési utalványok, A relaxáció megmarad, Hétvégi tartózkodás

Gyakran Ismételt Kérdések

Milyen messze van a NAZOVUBOTOVANIA a sípályától?
15 km
Közvetlenül a szállásra tudok vezetni rossz idő esetén?
Igen
Mikor van a szállás? Chata Nella so saunou a vírivkou ingyenes?
A szabad dátumokat az elérhetőségi naptárban találod.
Milyen kapacitással rendelkezik a szállás? Chata Nella so saunou a vírivkou?
Nyaralók befogad 9 fő. Az objektumban az Ön tartózkodása alatt nem lesznek elszállásolva más vendégek.
Milyen wellness berendezéseket kínál a szállás? Chata Nella so saunou a vírivkou?
Chata Nella so saunou a vírivkou ajánlatok vírivku, saunu.
Lehetővé teszi a szállást Chata Nella so saunou a vírivkou kutyával maradni? Mennyit kell fizetni egy kutyáért?
Kistestű kutyával szállás térítés ellenében megengedett. Számolja ki itt a pontos árakat.
Mennyibe kerül a szállás? Chata Nella so saunou a vírivkou?
Szállás árak Chata Nella so saunou a vírivkou eltérhetnek (például tartózkodási idő vagy személyek száma szerint). Számolja ki itt a pontos árakat.
Mennyi az éjszakák minimális száma a szálláshelyen Chata Nella so saunou a vírivkou?
A szálláshelyen eltöltött éjszakák minimális száma Chata Nella so saunou a vírivkou az Ön tartózkodási idejétől függően változik. Számolja ki itt a pontos árakat.

Látványosságok a környéken

Matej Hudec
A tulajdonos nem lakik az objektumban
+421 907 526 ... szám megjelenítése