Apartmánový dom Liptovský Ján
Starojánka 294, 032 03 Liptovský Ján, Slovensko, 032 03, Liptovský Ján , SzlovákiaMgr. Jaroslav AdamčíkA tulajdonos nem lakik az objektumban
+421 905 495 xxxVélemények
4,9
15 értékelésJarmila
Minden rendben volt.
Jana
Minden szuper, jól felszerelt ház. Kisgyerekekkel voltunk, semmink nem hiányzott. Kiváló helyszín, nyugalom, egy kis nehézség volt a megtalálásnál az elején, de egyébként nagyon elégedettek voltunk :)
Lucia
Minden rendben volt a tartózkodás alatt, pozitívan értékeljük
Max. 8 fő
1 lakások
3 háló3 fürdőszoba, 3x WC
Kutya nem megengedett.
Ingyenes parkolás
csak nekünk
gyermekes családoknak
kettőre
játszótérrel
egy pavilonnal
kandallóval
grillel
kültéri ülőhellyel
bekerített földdel
étel nélkül
olcsó
Foglaltsági naptár
A szállásról
Az objektum mellett.: Kilátótorony, Kültéri ülőhelyek, Kültéri kandalló, Vízforraló, Kerti hinta, Grill
Gyermekeknek: Gyermek játszótér, Gyereksarok, Játékok, Trambulin, Mászófal, Csúszik, Sandbox, Gyermek hinta
Parkolás: Parkolás az objektum mellett
Elhelyezkedés: Az üdülőterületen, a patak mellett
Fürdés: Sorea Termálfürdő (1,8 km)
Vár / Kastély: Liptovský Hrádok vára (8 km),
Barlang: Stanišovská-barlang (5,2 km)Minden látványosság
Barlang: Stanišovská-barlang (5,2 km)Minden látványosság
Kényelem megfizethető áron, remek hely Liptó felfedezéséhez!
A Liptovský Ján apartmanház a Liptovský Ján üdülőövezetében, patak mellett található. Az apartman 8 fő elszállásolását teszi lehetővé 3 hálószobában (3 fürdőszoba, 3 WC). A szállás kizárólag önök rendelkezésére áll. Kutyával való tartózkodás nem engedélyezett. Kint pavilon, bogrács, kerti hinta, kültéri kandalló, grill és kültéri ülőhelyek találhatók. A szállás családbarát, játékok, homokozó, játszótér, trambulin, mászóka, gyerekhinta, gyereksarok és csúszda áll rendelkezésre. A telek körbekerített. Az ingatlan mellett 2 autó parkolására van lehetőség.Olvass tovább...
Alapvető információk
| Tartózkodás megkezdése: | -tól 14:00 - -ig 22:00 |
| Távozás a szálláshelyről: | -ig 10:00 |
| Parkolási lehetőségek: | 2 parkolóhely, az objektum mellett, ingyenes (teljes egészében benne foglaltatik a szállás árában) |
| A tulajdonos az objektumban lakik? | NEM, a tulajdonos (kezelő) nem tartózkodik / nem lakik az ingatlanban a tartózkodás ideje alatt |
| Tartózkodás háziállattal? | Nem engedélyezett |
| A szálláshely elkerített? | IGEN, az ingatlan be van kerítve |
| A szálláshely akadálymentesített? | IGEN, az egész épület kerekesszékkel megközelíthető (kerekesszékes személy számára is alkalmas) |
| Fűtés: | Elektromos, Kandalló |
| Megengedett a dohányzás az objektumban? | A benti dohányzás NEM megengedett. |
| Mobil térerő: | Telekom, Orange, O2 |
| Ellátási lehetőségek: | Étel nélkül |
| Előnyben részesítjük: | Gyermekes családok |
| Nem fogadjuk el: | Zajos ünnepségek és bulik, Háziállatok, Dohányosok |
| GPS: | 49.048403, 19.678617 térképen megjelenít |
| Régiók: | Severné Slovensko, Liptov, Demänovská dolina, Národný park Nízke Tatry , Chočské vrchy, Nízke Tatry, Západné Tatry, Jánska dolina, Jasná, Chopok, Tichá dolina, Stredné Slovensko |
| Távozás: | 300 m |
| Étterem: | 60 m |
| Vonat (vasútállomás): | 7 km |
| Autóbusz (megálló): | 150 m |
Felszereltség
| Szállás téma: | Romantikus |
| Internet kapcsolat az épületben: | Igen, WiFi |
| A létesítményben / a létesítmény területén: | Kilátótorony, Grill, Kültéri ülőhelyek, Kültéri kandalló, Kerti hinta, Vízforraló |
| Lehetőségek gyermekek számára az épületben / a helyszínen: | Gyermek hinta, Gyermek játszótér, Gyereksarok, Játékok, Sandbox, Mászófal, Trambulin, Csúszik |
| Sportolási lehetőségek az épületben/területen: | Tollaslabda |
| További szolgáltatások a létesítményben: | Sí szoba, Kerékpártároló |
| A szállás alkalmas: | Kerékpárosoknak, Motorosoknak, Az igényeseknek, Üzleti utazóknak, Gyermekes családoknak, Halászoknak, Időseknek, Turistáknak, Diákoknak, Négyre |
| A szállás alkalmas: | Agroturizmus, Aktív nyaralás, Tavaszi szünetre, A nyárra, Síelésre, Téli vakációra, A wellness marad, A relaxáció megmarad, Nászút, Hétvégi tartózkodás, Üdülési utalványok |
Gyakran Ismételt Kérdések
Mitől különleges a szállásod? Miért válasszon szállást egy leendő ügyfél?
ideális gyermekes családoknak, patak
Eső esetén milyen programot ajánlana vendégeinek?
sütögetni és ülni egy zárt pavilonban
Milyen tevékenységeket ajánl vendégeinek a nyaraló környékén?
Liptószentmiklóson számos tevékenység található, csak nézze meg a tevékenységi lehetőségeket a Liptószentmiklós honlapján
Milyen tevékenységeket ajánl a gyerekeknek a ház körül?
Trambulin, homokozó, csúszda, hinta, műanyag ház a kicsiknek
Milyen messze van a Apartmánový dom Liptovský Ján a legközelebbi fürdőhelytől?
termálfürdő 700 m és "kád" 350 m
Milyen messze van a NAZOVUBOTOVANIA a sípályától?
Zavážna Poruba 4 km
Hogyan működik bejelentkezéskor?
A szállást a kulcsokkal együtt adják át, elmagyarázzák a média működését és természetesen tájékoztatást a környékről és hasonlók
Mikor és hogyan fizetik ki a szállást?
30% kaució, a többi érkezéskor, FA - recr. utalvány vagy készpénz
Közvetlenül a szállásra tudok vezetni rossz idő esetén?
Igen, a parkoló zárva van
Mit kell még tudnia a vendégnek érkezés előtt?
Ha turizmussal akar foglalkozni, biztosítást kell kötnie
Mikor van a szállás? Apartmánový dom Liptovský Ján ingyenes?
A szabad dátumokat az elérhetőségi naptárban találod.
Milyen kapacitással rendelkezik a szállás? Apartmánový dom Liptovský Ján?
Lakások befogad 8 fő. Az objektumban az Ön tartózkodása alatt nem lesznek elszállásolva más vendégek.
Lehetővé teszi a szállást Apartmánový dom Liptovský Ján kutyával maradni? Mennyit kell fizetni egy kutyáért?
Kutyával tartózkodás nem megengedett.
Mennyibe kerül a szállás? Apartmánový dom Liptovský Ján?
Szállás árak Apartmánový dom Liptovský Ján eltérhetnek (például tartózkodási idő vagy személyek száma szerint). Számolja ki itt a pontos árakat.
Mennyi az éjszakák minimális száma a szálláshelyen Apartmánový dom Liptovský Ján?
A szálláshelyen eltöltött éjszakák minimális száma Apartmánový dom Liptovský Ján az Ön tartózkodási idejétől függően változik. Számolja ki itt a pontos árakat.



















